slogan
stripe

Nieuws


fotoOpendeurdagen een succes!

Het weer zat mee en de honderste verjaardag van vliegveld Kiewit werd in stijl gevierd!

 


Op vrijdag werd met een receptie verwezen naar het historische belang van het vliegveld en tevens werd ook het boek van Karin De Greeve "Een eeuw luchtvaart boven Kiewit" voorgesteld!

 

 

 

 

 

Zaterdag en zondag was het dan tijd voor de traditionele opendeurdag van het vliegveld! Dit althans met een historisch prikje!
Albatros nodigde verschillende historische zwevers uit, waaronder de bergfalke als eerste toestel van zweefvliegclub Albatros!

 

Naast een static show, kon je ook veel historische vliegtuigen tijdens demonstraties bewonderen! We zagen de Blériot opstijgen om zo het vroegste begin van de luchtvaart te demonstreren! Ook onze historische zweeftoestellen lieten zich in vlucht bewonderen, zoals T.31 Slingby en de Nord 2000.

 

Voorts maakten de piloten van Albatros een zeer gesmaakte presentatie van hun kunnen met een duo-terugsleep, acro en waterballet! Een presentatie die menige monden van bewondering deden opengaan!

Het werden opendeurdagen die voor ieders wat wils hadden, ook voor de jongste onder ons met de traditionele balletjesdrop en de vele vliegsimulators!

Last but not least werden Aero Kiewit en Albatros zondagavond uitgenodigd in Villa Vanthilt!

 

Op naar de volgende geweldige opendeurdagen!


Foto's van deze opendeurdagen door:

Wil Janssens: Opendeurdagen, Receptie.
Carine Schepers: Blériot.
Lode Vos: Villa Vanthilt.

Meer foto's op: www.wilsphotos.photos.de.com

 

 

 

 

Gemaakt door: Evelynn Verdyck

 

Fotogalerij fotogallerij
Quote

" To invent an airplane is nothing. To build one is something. To fly is everything"

Otto Lilienthal